تبلیغات
سمت خدا

سمت خدا
نماز بهترین جهت گیری به سمت خدا


سمت خدا
٢١٠ تبعیت آن است كه چیز نجسى به واسطه پاك شدن چیز نجس دیگر، پاك شود.

٢١١ اگر شراب سركه شود، ظرف آن هم تا جایى كه شراب موقع جوش آمدن به‏آن جا رسیده، پاك مى‏شود. و كهنه و چیزى هم كه معمولا روى آن مى‏گذارند، اگر به آن رطوبت نجس شود، پاك مى‏گردد. بلكه اگر موقع جوشیدن سر برود و پشت ظرف به آن آلوده شود، بعد از سركه شدن، پشت ظرف هم پاك مى‏شود.

٢١٢ تخته یا سنگى كه روى آن میت را غسل مى‏دهند، و پارچه‏اى كه با آن عورت میت را مى‏پوشانند، و دست كسى كه او را غسل مى‏دهد، و همین طور كیسه و صابونى كه با آن شسته مى‏شود، بعد از تمام شدن غسل پاك مى‏شوند.

٢١٣ كسى كه چیزى را با دست‏خود آب مى‏كشد، اگر دست و آن چیز با هم آب كشیده شود، بعد از پاك شدن آن چیز، دست او هم پاك مى‏شود.

٢١٤ اگر لباس و مانند آن را با آب قلیل، آب بكشند و به اندازه معمول فشار دهند تا آبى كه روى آن ریخته‏اند جدا شود، آبى كه در آن مى‏ماند پاك است.

٢١٥ ظرف نجس را كه با آب قلیل آب مى‏كشند، بعد از جدا شدن آبى كه براى پاك شدن، روى آن ریخته‏اند، قطره‏هاى آبى كه در آن مى‏ماند پاك است.
طبقه بندی: احکام نماز،
برچسب ها: تبعیت،
[ دوشنبه 17 فروردین 1394 ] [ 03:50 ب.ظ ] [ تكاور فرهنگی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آیا می دانید هر مسلمان در شبانه روز پنج وعده قرار ملاقات وی‍ژه دارد كه از طریق این پنج میقات مسیر خودش به سمت خدا را تنظیم می كند؟ وبلاگ سمت خدا در نظر دارد با استفاده از منابع دینی و فقهی، چگونگی و آداب حضور در قرار ملاقات با خدا را آموزش دهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

مشاهده توضیحاتقالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ